Yeni Tam kapanmada Camiler açık mı?

29 Nisan ile 17 Mayıs arası 21 Günlük tam kapanma dönemince Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Katıldığı bir Tv Programında açıklama yapan  Ali Erbaş
Tam kapanma sürecinde camilerin açık olacağını açıklayarak bu konuda oluşan merakları gidermiş oldu

Ali Erbaş
Yeni Tam kapanma günlerinde camilerimizde cemaatimiz ile namaz kılacağız Yeni Tam kapanmada bundan önce olduğu gibi, Camilerimiz açık olacak, Teravih namazı haricinde cuma namazı ve vakit namazları kılınacak, Son bir yıldır Covid19 sebebi ile defalarca sokağa çıkma kısıtlamaları yaşadık, Şimdi 17 gün sürecek bir tam kapanma yaşıyoruz, Ne olur millet olara, bu fedakarlığı madem yapıyoruz, çok titiz davranalım, özen gösterelim ve dikkat edelim, Mesafeye kuralına ve tedbirlere uyalım, maske takmaya, mesafeyi koruma özen gösterelim, temizliğe ve diğer tedbirlere riayet edelim. Bütün kardeşlerimize buradan tavsiye ve rica ediyorum. Bu hastalıktan bir an önce kurtulalım inşallah”  

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Tam kapanmada Camiler açık mı? için yorumda bulun

    Yeni Tam kapanmada Camiler açık mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Tam kapanmada Camiler açık mı? için ilk yorumu yapabilirsin.